^Naspäť hore.

Dňa 08.12.2016 sa uskutočnia miniobhajoby študentov I. stupňa štúdia. Vašou úlohou je zaslať prezentáciu a vypracovanú bakalársku prácu v šablóne na e-mail:Ing. Ludmila Nováková-Marcinčinová, PhD.Práce zasielajte do stredy 07.12.2016 do 20.00hod. Názov prezentácie a šablóny uveďte Vaše priezvisko. Na USB kľúči si doneste taktiež prácu a prezentáciu v prípade, že by nebol doručený e-mail. Študenti, ktorí majú vyučovanie o 15:05 s Ing. Cmorejom budú uvoľnené na 10-15 min. Športová aktivita s Dr. Harčaríkom bude zrušená. Podrobný zoznam môžte stiahnuť: Na tomto odkaze!

Po dva a pol mesačnej prestávke opäť začína kolobeh cvičení, prednášok a samozrejme skúšok. Nový akademický rok je predo dvermi. Hneď na začiatku Vás čaká FVT Fest, na ktorom vystúpia POLEMIC, k dispozícii bude guľáš a samozrejme nejaké to občerstvenie. Dúfame, že prváci vykročia pevnou nohou do vysokoškolského života, na oplátku končiace ročníky zvládnu svoje záverečné práce včas napísať a odovzdať. Nezabudnite v pondelok prebehne aj slávnostné otvorenie AR v aule na Štúrovej ulici.

Spoločnosť AUTO-COLOR, s.r.o. ponúka pracovné miesto pre absolventa na pozíciu obchodný zástupca v oblastiach povrchových úprav, antikoróznej ochrany a konštrukčného lepenia. Viac v tomto článku.